Kąpiel w dźwiękach – koncert charytatywny pomoc dla Ukrainy.

Kąpiel w dźwiękach – koncert charytatywny pomoc dla Ukrainy.

Fundacja Grażyny Osband wraz z Anią Michalec plus goście zaprasza Ciebie na wspólną medytację o pokój i spokój oraz koncert „kąpiel w dźwiękach”.

Wydarzenie odbędzie się w niedzielę 6-go marca o godzinie 18.00 w Domu Przebudzeń.

Ania Michalec (prowadzenie i gongi) oraz goście:
Paweł Stawarz (wibrafon/ malletKAT, synths, sampler), Michał Sosna (sax, voc, fx), Łukasz Korczyk (Cajon), Jacek Stobiecki (bas, fx), Ewa Wolf (vocal, shruti, bęben obręczowy), Konrad Szot (bębny), Marcin Szendoł (bębny, gitara).

Cel wydarzenia – wszystkie zebrane środki pieniężne zostaną przekazane na pomoc ofiar-OM wojny, którzy w pośpiechu musieli opuścić swój kraj i potrzebują pomocy w znalezieniu swojego miejsca na ziemi by zacząć w „miarę” normalnie funkcjonować. Ze względu na limitowaną przestrzeń w ośrodku – prosimy o wcześniejsze powiadomienie nas o swoim przybyciu oraz o zabranie ze sobą poduszki do siedzenia lub maty.

Dzięki Goodstudio będziemy to wydarzenie również transmitować na żywo z Domu Przebudzeń.

Na miejscu ugościmy Ciebie kawą i herbatą oraz pyszną niespodziank-OM przygotowaną przez Maciej Wędrowiec.

Jeśli nie jesteś w stanie być obecny osobiście na tym wyjątkowym wydarzeniu, a poczujesz chęć wsparcia tej inicjatywy – uruchomiliśmy dla Ciebie możliwość wpłaty darowizny na ten cel bezpośrednio na konto Fundacji Grażyny Osband. Wpłacając prosimy w tytule wpisać – darowizna Ukraina.

Dziękujemy za Twoją obecność i wsparcie